Presse

For generelle henvendelser kontakt Amalie Kvame Holm, Meteorologisk institutt: amaliekh@met.no,  mobil: +47 976 65 884

Pressekontakter ved deltakerinstitusjonene

Navn Institusjon E-post Telefon
Eva Therese Jenssen Universitetssenteret på Svalbard (UNIS) evaj@unis.no 975 26 931
Inger Lise Næss UiT – Norges arktiske universitet/ UNIS inger.l.nass@uit.no 452 77 566
Asle Wingsternes Nansensenteret asle.wingsternes@nersc.no 416 14 252
Amalie Kvame Holm Meteorologisk institutt amaliekh@met.no 976 65 884
Gunnar Sætra Havforskningsinstituttet gunnar.saetra@imr.no
Tore Wallem Universitetet i Oslo tore.wallem@ibv.uio.no 997 09 708
Trude Borch Akvaplan-niva trude.borch@akvaplan.niva.no 979 65 179
Gudrun Sylte Universitetet i Bergen, Bjerknessenteret gudrun.sylte@uib.no 408 56 457
Pernille Feilberg Norges teknisk-vitenskapelige universitet pernille.feilberg@ntnu.no
Stig Mathisen Norsk Polarinstitutt stig.mathisen@npolar.no 991 66 161