Presse

For generelle henvendelser kontakt Amalie Kvame Holm, Meteorologisk institutt: amaliekh@met.no,  mobil: +47 976 65 884

Pressekontakter ved deltakerinstitusjonene

Navn Institusjon E-post Telefon
Eva There Jensen Universitetssenteret på Svalbard evaj@unis.no 97526931
Lena Seuthe Universitetet i Tromsø – Norges arktiske universitet lena.seuthe@uit.no
Asle Wingsternes Nansensenteret asle.wingsternes@nersc.no 41614252
Amalie Kvame Holm Meteorologisk institutt amaliekh@met.no 97665884
Gunnar Sætra Havforskningsinstituttet gunnar.saetra@imr.no
Tore Wallem Universitetet i Oslo tore.wallem@ibv.uio.no 99709708
Trude Borch Akvaplan-niva trude.borch@akvaplan.niva.no 97965179
Gudrun Sylte Universitetet i Bergen, Bjerknessenteret gudrun.sylte@uib.no 40856457
Pernille Feilberg Norges teknisk-vitenskapelige universitet pernille.feilberg@ntnu.no
Stig Mathisen Norsk Polarinstitutt Stig.mathisen@npolar.no 99166161